top of page

Pricing Plan Options
1 Month Plan
100$Every monthFor 1 Student- 4 weekly group classes
Weekly Plan
25$Every weekIn person group lessons- 1 weekly group class renewed each week
1 Month Plan
300$Every monthFor 3 Students- 4 class credits
1 Month Plan
200$Every monthFor 2 Students- Students get 4 class credits
Weekly Plan for 2
50$Every weekWeekly plan for 2 students
bottom of page